Za pomocą najwyższej jakości systemów pomiarowych firmy ZEISS jesteśmy w stanie zmierzyć z dokładnością sięgającą 0.01mm detale o różnych gabarytach czy wykonanych z różnych materiałów.

Posiadamy szeroki wachlarz systemów pomiarowych dedykowany do różnych aplikacji.  Systemy optyczne oparte na niebieskim światle LED, takie jak GOM Scan1 czy ATOS Q to idealne rozwiązanie pomiarowe dedykowane dla małych i dużych elementów, gdzie zależy nam na jak najlepszych uchwyceniu szczegółów. Systemy te szczególnie znajdują zastosowanie przy pomiarze części z tworzywa sztucznego czy elementów obrabianych.

 Systemy laserowe  ZEISS T-SCAN  czy T-SCAN hawk, to ręczne skanery, wykorzystujące różne tryby skanowania, źródła lasera oraz fotogrametrie. Rozwiązania te ułatwiają pomiar w trudno dostępnych miejscach, pracach serwisowych, gdzie wymagana jest duża precyzja pomiaru.

Systemy Pomiarowe


Skanery ATOS


Przemysłowy system pomiarowy, przeznaczony do pomiarów trudnych i skomplikowanych detali. Dzięki wymiennym obszarom pomiarowym i wysokiej rozdzielczości   system staje się bardzo uniwersalny, co pozwala skanować bardzo małe jaki duże detale

TRITOP


Mobilny system pomiarowy CMM służący do precyzyjnych pomiarów detali. Technologia pomiaru opiera się na fotogrametrii, a uzyskane dane pomiarowe dają możliwość integracji ze skanerem 3D ATOS. Wynik pomiaru to czytelny raport oparty na pomiarze chmury punktów.

ZEISS T-SCAN hawk


Wysoce precyzyjny , mobilny laserowy skaner 3D. Wykorzystuje 3 tryby skanowania oraz wbudowaną fotogrametrie. Wszystko to sprawia, że system staje się bardzo uniwersalny. Pozwala zarówno na skan małych detali jak i wielkogabarytowych elementów, konstrukcji czy linii produkcyjnych.

Call Now Button