Za pomocą najwyższej jakości systemów pomiarowych firmy ZEISS jesteśmy w stanie zmierzyć z dokładnością sięgającą 0.01mm detale, różnych gabarytach czy wykonanych z różnych materiałów.

Systemy Pomiarowe

Skaner ATOS


Przemysłowy system pomiarowy, przeznaczony do pomiarów trudnych i skomplikowanych detali. Dzięki wymienionym obszarom pomiary i wysokie rozdzielczości system staje się bardzo uniwersalny, co pozwala skanować bardzo małe jaki duże detale.

Posiadamy szeroki wachlarz systemów pomiarowych dedykowany do różnych aplikacji .  Systemy optyczne oparte na niebieskim światle LED takie jak GOM Scan 1 czy ATOS Q to idealne rozwiązanie pomiarowe , dedykowane dla małych i dużych elementów gdzie zależy nam na jak najlepszych uchwyceniu szczegółów. Systemy te szczególnie znajdują zastosowanie przy pomiarze części z tworzywa sztucznego  czy elementów obrabianych.

TRITOP


Mobilny system pomiarowy CMM służący do precyzyjnych pomiarów detali. Technologia pomiaru opiera się na fotogrametrii a uzyskane dane pomiarowe dają możliwość integracji ze skanerem 3D ATOS. Wyniki pomiaru to czytelny raport oparty na pomiarze chmury punktów.

 Systemy laserowe  ZEISS T-Scan  czy T-SCAN hawk 2 , to ręczne skanery , wykorzystujące różne tryby skanowania , źródła lasera oraz fotogrametrie. Rozwiązania te ułatwiają pomiar w trudno dostępnych miejscach, pracach serwisowych gdzie wymagana jest duża precyzja pomiaru.

ZEISS T-Scan hawk 2


Skaner T-SCAN hawk 2 to ręczny, precyzyjny system skanowania 3D. Technologia pomiaru oparta na laserach wraz z oprogramowanie Inspect sprawia, że T-Scan hawk 2 staje się uniwersalnym systemem pomiarowym, który poradzi sobie w każdych warunkach.

Systemy pomiarowe firmy ZEISS to precyzyjne i kompaktowe skanery 3D. W połączeniu z oprogramowaniem GOM Suite stanowią kompleksowe rozwiązania w dziedzinie metrologii.