Jesteśmy zespołem inżynierów specjalizujących się w pomiarach  3D. Jako partner HandsOnMetrology  dostarczamy oraz wdrażamy w przemyśle optyczne oraz laserowe skanery 3D firmy GOM Metrology, wchodzącej w skład grupy ZEISS.

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z różnymi gałęziami przemysłu pozwala nam na  wspieranie  działów kontroli jakości, R&D  czy innych działów inżynieryjnych w zakresie rozwiązań pomiarowych.

Nasi inżynierowie, metrolodzy oraz konstruktorzy  zapewniają wsparcie zarówno przy usługach związanych z pomiarami oraz inżynierią odwrotną , jak i przy doborze odpowiednich systemów pomiarowych, dedykowanych do potrzeb klienta.

GOM Metrology to firma z grupy ZEISS, specjalizująca się w przemysłowej technologii pomiaru współrzędnych 3D, tomografii komputerowej 3D i testowaniu 3D. GOM Metrology ustanawia standardy w optycznej metrologii 3D na całym świecie. Pomaga klientom na całym świecie podnosić jakość produktów i optymalizować procesy, aby umożliwić im bardziej wydajną produkcję.

Od połowy 2019 roku firma GOM Metrology jest członkiem grupy ZEISS i tworzy Centrum Doskonałości w dziedzinie metrologii optycznej. ZEISS to wiodące na świecie przedsiębiorstwo technologiczne w dziedzinie optyki i optoelektroniki, które zatrudnia ponad 31 000 pracowników w 50 krajach.

Call Now Button